Nakende herfst in de Hof van Jan

Frida Vogels: In memoriam Hanny Michaelis
Sinds 1982 was Frida Vogels bevriend met Hanny Michaelis. Toen Hanny Michaelis in 2007 overleed, schreef Frida Vogels voor Tirade een mooi portret van haar. Eerder dit jaar verscheen van Frida Vogels het boek In den vreemde. Achteraf realiseerde zij zich dat ze verzuimde haar in memoriam Hanny Michaelis daarin op te nemen. Om dit enigszins goed te maken verschijnt van deze tekst nu een afzonderlijke uitgave.

De tekst is handmatig gezet uit de Spectrum en in 94 exemplaren gedrukt onder de Korenmaat. Toegevoegd zijn enkele foto’s die Michèle Baudet maakte in het bijna onttakelde appartement van Hanny Michaelis.

55 exemplaren zijn gesigneerd door de auteur en In de Nok gebonden door Herman van Waarden. De andere exemplaren zijn voorzien van de cahiersteek.

[update maandag 20/10/2025 15:00 uur: de gehele oplage (gebonden en niet-gebonden) is inmiddels uitverkocht]

Omvang 32 bladzijden.

Te bestellen in de webwinkel.